Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ktová

Obec má platný územní plán.

Územní plán Ktová vydalo Zastupitelstvo obce Ktová dne 26.06.2014 usnesením č. 14/23/6 a nabyl účinnosti dne 11.07.2014. Pořizovatelem byla obec Ktová.

Zprávy o uplatňování

Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY:

Na základě schálení 1. Zprávy o uplatňování Územního plánu Ktová bylo zahájeno pořizování Změny č. 1 Územního plánu Ktová. Zpracovatelem změny je SAUL s.r.o. Pořizování probíhá zkráceným postupem.

Veřejné projednání návrhu změny se konalo ve středu 8. září 2021 od 16:00 hodin na Obecním úřadu Ktová.
ikona souboruveřejná vyhláška - oznámení veřejného projednání návrhu změny
Návrh Změny č. 1 Územního plánu Ktová - dokumentace pro veřejné projednání:
Připomínky a námitky bylo možné podávat písemně do 15. září 2021 na Městský úřad Turnov, Odbor rozvoje města, Antonína Dvořáka 335, 511 01 Turnov. K později uplatněným námitkám a připomínkám se nepřihlíží.
V současné době probíhá vyhodnocování veřejného projednání.
Vytvořeno 8.2.2012 - aktualizováno 20.10.2021 13:24:11 | přečteno 2668x | radka.lanska
load