Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hrubá Skála

Obec má platný územní plán.

Územní plán Hrubá Skála vydalo Zastupitelstvo obce Hrubá Skála dne 11.10.2010 usnesením č. 54/2010 a nabyl účinnosti dne 04.11.2010.


Pro území ORP Turnov je veřejně přístupný geoportál - GIS
Zveřejněny jsou hlavní výkresy územních plánů vč. základních regulativů, hlavní výkresy územních studií, územně analytické podklady a další informace o území. Pro optimální chod aplikace doporučujeme používat prohlížeč Firefox. Geoportál města Turnov má pouze informativní charakter.

AKTUALITY:

Probíhá pořizování Změny č. 1 Územního plánu Hrubá Skála.
Zastupitelstvo obce Hrubá Skála usnesením č. 10/2018 ze dne 06.02.2018 schválilo ikona souboruZprávu o uplatňování Územního plánu Hrubá Skála. Součástí zprávy byly pokyny pro zpracování Změny č. 1 Územního plánu Hrubá Skála.

Návrh Změny č. 1 Územního plánu Hrubá Skála - dokumentace pro společné jednání (2020)

Společné jednání je ukončeno.
V současné době probíhá vyhodnocování uplatněných stanovisek a připomínek a úprava návrhu pro veřejné projednání (termín bude oznámen veřejnou vyhláškou).


Vytvořeno 14.1.2009 - aktualizováno 3.1.2020 14:50:20 | přečteno 2895x | radka.lanska
load