Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sychrov

Obec nemá územní plán. Rozhoduje se na základě vymezeného zastavěného území.

Zastavěné území obce Sychrov vydalo Zastupitelstvo obce Sychrov dne 06.08.2008 a nabylo účinnosti dne 23.08.2008.


AKTUALITY

Probíhá pořizování Územního plánu Sychrov. O pořízení územního plánu rozhodlo zastupitelstvo obce Sychrov usnesením č. 26/2016 ze dne 26.09.2016 . Pořizovatelem územního plánu je Městský úřad Turnov, Odbor rozvoje města jako příslušný úřad územního plánování. Zpracovatelem je Ing. Eduard Žaluda, který v současné době vyhotovuje doplňující průzkumy a rozbory území.


Vytvořeno 26.9.2014 12:52:16 - aktualizováno 3.7.2019 9:13:26 | přečteno 1848x | radka.lanska