Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Za významné počiny lze udělit medaili starosty

starosta Tomáš Hocke

Starosta města Tomáš Hocke se rozhodl za významné počiny a přínosné aktivity od letošního roku udělovat medaile starosty.

Fyzické či právnické osobě může být od roku 2014 udělena medaile starosty za mimořádnou aktivitu v oblasti kultury, sportu, sociálních věcí, za práci s dětmi a mládeží či za mimořádný projev lidskosti a hrdinský čin. Písemný návrh s odůvodněním mohou předkládat zastupitelé města, představitelé občanských sdružení, spolků, organizací a dalších institucí. Medaili však může starosta udělit i z vlastního rozhodnutí.  K předání dojde v průběhu slavnostního večera u příležitosti státního svátku 28. října, ale v kompetenci starosty je předat ocenění i kdykoliv jindy. Například při zasedání rady města, zastupitelstva, kulturní nebo sportovní akci.“ Hledal jsem možnost, jak ocenit činnost lidí, kteří něco podstatného pro Turnov dělají, jsou třeba méně známí a nedosáhnou díky poměrně přísným pravidlům na cenu obce nebo čestné občanství, “ uvedl k motivaci pro udílení medailí starosta Turnova Tomáš Hocke. Pravidla pro udělování medaile starosty byla schválena usnesením zastupitelstva v září loňského roku.

Vytvořeno 31.1.2014 9:17:29 | přečteno 530x | Bc. Radek Drašnar
load