Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starostu zajímá váš názor

hřiště na Výšince, autor: R. Drašnar

Pracovní schůzku k úpravě dětských hřišť na sídlišti Výšinka svolává starosta města Tomáš Hocke.

S tamějšími obyvateli chce projednat odstranění některých kovových herních prvků, které již nevyhovují platné legislativě a mohly by být pro děti nebezpečné. Lidé budou mít možnost se starostou diskutovat a vyjádřit svůj názor ve středu 4. září 2013 v 16:00 hodin přímo v terénu, na hřišti mezi ulicemi Diamantová a Rubínová.

Vytvořeno 12.8.2013 15:33:16 | přečteno 542x | Bc. Radek Drašnar