Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta zve občany na setkání do Mašova

Mašov náves, autor: K. Preislerová

Starosta města Tomáš Hocke zve obyvatele na další pravidelné setkání do Mašova.

Ve středu 20. června 2018 proběhne od 17:00 v hasičské zbrojnici Mašov setkání starosty s občany. Po roce se starosta vrací do lokality Mašova, aby s obyvateli podiskutoval o problémech, které je nejvíce trápí. Hlavními tématem setkání bude stavba chodníku v Mašově. Na setkání se obyvatelé také dozvědí aktuální dění z Turnova nebo připravované investiční či společenské akce.

Setkání Mašov

Vytvořeno 14.6.2018 10:30:35 | přečteno 228x | anna.supikova
load