Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta přijal místostarostu

místostarosta Alvesty, autor: R. Drašnar

Starosta města Tomáš Hocke přijal na radnici ve čtvrtek 9. května 2013 místostarostu švédského partnerského města Alvesta Larf-Olofa Franzéna.

Vzájemné setkání zprostředkoval a byl mu přítomen pan Václav Zakouřil, která má velký podíl na mnohaleté spolupráci obou měst. Představitelé obou partnerských měst spolu neformálně hovořili o konkrétních podobách spolupráce, např. o výměnných pobytech žáků ZŠ Skálova, setkáních orientačních běžců nebo pobytu pěveckého sboru Musica Fortuna ve Švédsku. Starosta Turnova byl také informován, že samotní obyvatelé Alvesty navštěvují Český ráj a naše město několikrát ročně, vždy jsou krajem i Turnovem okouzleni a rádi se sem vracejí. Na závěr setkání  předal Tomáš Hocke místostarostovi Alvesty malý dárek v podobě české státní vlajky a skleněného těžítka s českými granáty.

Foto: R. Drašnar

místostarosta Alvestymístostarosta Alvesty

Vytvořeno 13.5.2013 11:48:37 | přečteno 608x | Bc. Radek Drašnar