Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na setkání se starostou

Panochova nemocnice Turnov, s.r.o., autor: Kateřina Doubravová

Starosta města Tomáš Hocke zve širokou veřejnost na setkání, jehož smyslem je informovat o situaci týkající se Panochovy nemocnice Turnov, s. r.o.

Setkání se uskuteční ve středu 29. května 2013 od 16:00 hodin ve velkém sále KC Střelnice. V jeho průběhu starosta vysvětlí současnou situaci v českém zdravotnictví vedoucí k úvahám o nutnosti fúzování turnovské nemocnice s jiným subjektem, představí možnosti takového fúzování, sdělí klady i zápory jednotlivých způsobů řešení. Veřejnost se dozví ty nejaktuálnější informace v souvislosti s turnovskou nemocnicí.

Vytvořeno 9.5.2013 12:50:26 | přečteno 850x | Bc. Radek Drašnar