Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poděkování starosty

poděkování

Starosta města Ing. Tomáš Hocke děkuje všem, kteří se podíleli na zásahu na sídlišti Výšinka ve čtvrtek 18. dubna 2013.

Jeho poděkování za rychlý a bezpečný profesionální zásah patří především Městské polici Turnov a jednotce Sboru hasičů Města Turnova. Pracovníkům Zdravotně sociálních služeb Turnov - Domu s pečovatelskou službou starosta děkuje za bezchybně provedenou evakuaci obyvatel DPS a vyslovuje potěšení nad tím, že se podařilo v Turnově velmi dobře zvládnout krizovou situaci.

Vytvořeno 19.4.2013 9:12:31 | přečteno 868x | Bc. Radek Drašnar