Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zpráva o průběhu prezentace studie „ Svahy k Jizeře a příměstský les Farářství“

Dne 10.9.2008 od 16.00 hod. v restauraci Šetřilovsko, proběhla veřejná prezentace studie „ Svahy k Jizeře a příměstský les Farářství“. Veřejnost byla o konání informována formou plakátů a formou elektronickou. Prezentace proběhla za účasti zástupců zpracovatele firmy Lesprojekt, zástupců odboru životního prostředí a tisku.

Dne 10.9.2008  od 16.00 hod. v restauraci  Šetřilovsko,  proběhla veřejná prezentace studie „ Svahy k Jizeře a příměstský les Farářství“.  Veřejnost byla o konání  informována formou plakátů, které byly umístěny v informačním centru MěÚ, podatelně MěÚ,  na vývěskách  MěÚ,  v  lékárnách  v Turnově, mateřské škole – ul. Zborovská  a prodejně  potravin v ul. Lidická,  penzionu  pro důchodce, Obchodní akademii a hotelové škole. Dále  formou elektronickou (webové stránky Města Turnov,  Turnovsko v akci). 
Prezentace proběhla za účasti zástupců zpracovatele firmy Lesprojekt - Ing. Raušové, Ing Rauše, zástupců  odboru životního prostředí Ing. Šípošové, pí Kutkové.
 Této akce se zůčastnili  také zástupci  tisku:  Turnovsko v akci,  Turnovského a Semilského deníku a Českého rozhlasu, kteří s objednatelem i zpracovatelem během prezentace uskutečnili několik rozhovorů.
Veřejnost  ačkoli byla dostatečně dopředu informována o této veřejné prezentaci, byla zastoupena pouze několika občany cca 6, kterým šlo především o řešení  odbočovací komunikace , která  povede z autobusového nádraží  do ul. Husova a  ul. 5. května.

Více informací naleznete ikona souboruZDE

Vytvořeno 24.9.2008 | přečteno 957x | Richard Mochal
load