Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změna termínu veřejného představení variant silnice R 35 v Turnově

Veřejné představení variant R 35 v Turnově je posunuto na 9. 7. 2009!

Ve čtvrtek 9. 7. 2009 od 16:00 hod. se bude konat veřejná prezentace tras rychlostní komunikace R 35.

Prezentace se zúčastní i náměstek hejtmana Libereckého kraje Martin Sepp, Ing. Stanislava Jakešová, vedoucí odboru dopravy, RNDr. Kateřina Lauermanová, vedoucí odboru ÚP a SŘ a samozřejmě tým zpracovatelů.

Jsou zváni občané Turnova i okolí, aby se mohli podrobně seznámit s možnostmi řešení a mohli dostat odborné odpovědi na případné otázky.

Vytvořeno 19.6.2009 | přečteno 925x | Richard Mochal
load