Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zapojení veřejnosti do strategického plánování

Vzhledem k blížícímu se bilancování v plnění strategického plánu Města Turnova upozorňujeme veřejnost na možnost zapojit se svými připomínkami.

Vzhledem k blížícímu se bilancování v plnění strategického plánu Města Turnov upozorňujeme veřejnost na možnost zapojit se svými připomínkami.

Na portále Města Turnova www.turnov.cz pod záložkami „Město Turnov- Územní plány a rozvoj města - Strategické plánování“ jsou umístěné dokumenty ke strategickému plánování. Na tomtéž místě naleznete i adresu pripominkyorm@mu.turnov.cz, jejímž prostřednictvím můžete odesílat své náměty.

V písemné podobě je strategický plán včetně akčních plánů (informace o jeho plnění v letech 2007 a 2008) uložen v kanceláři vedoucího odboru rozvoje města RNDr. Miroslava Vargy.

Vytvořeno 19.11.2009 | přečteno 960x | Richard Mochal
load