Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

XII. Turnovské vánoční trhy

Dovolujeme si Vás pozvat na XII. Turnovské vánoční trhy, které se budou konat od pátku 10. do neděle 12. prosince 2010.

Dovolujeme si Vás pozvat na XII. TURNOVSKÉ VÁNOČNÍ TRHY - "Rukodělná výroba, umělecké řemeslo".

Termín konání:
- pátek10. prosince 2010  - 10.00 -  17.00 hodin 
- sobota  11. prosince 2010 - 10.00 -  17.00 hodin
- neděle  12. prosince 2010 - 10.00 -  15.00 hodin

Místo konání: Náměstí Českého ráje

Tento ročník bude něčím ojedinělý! Bude se konat na obou stranách Náměstí, jak u kašny, tak u vánočního stromu. Z důvodu velkého zájmu prodejců i návštěvníků Trhů jsme iniciovali vylepšení technických podmínek právě i na druhé straně Náměstí – u vánočního stromu.
Na organizaci při umísťování vlastních stánků i prodejců bude toto rozmístění ještě náročnější než v minulých ročnících, ale věříme, že budete tolerantní a vstřícní jak k pořadatelům, tak i k Městské policii, bez jejíž pomoci bychom se neobešli.
Město Turnov jako pořadatel má zájem na navození předvánoční atmosféry a pohody. Po všechny dny je zajištěn bohatý kulturní program, který naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 18.11.2010 | přečteno 1908x | Richard Mochal
load