Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výsledky soutěže

V soutěži pro mateřské školy "Malujeme zvířátka, ptáčky a kytičky ...! se na 1. místě umístila Mateřská škola Kosmonautů 1640, Turnov.

Na 1. místě v soutěži pro mateřské školy „MALUJEME ZVÍŘÁTKA, PTÁČKY, KYTIČKY …“ se umístila Mateřská škola Kosmonautů 1640, 511 01 Turnov, pro kterou je připraven výlet.

Další účastníci soutěže : Mateřská škola Mašov, Mateřská škola 28. října, Mateřská škola Alešova a Mateřská škola Waldorfská obdrží věcnou cenu.

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za krásné obrázky.

Zaslané práce dětí jsou umístěny na panelech v prostorách Městského úřadu Turnov v 1. poschodí a ve 2. poschodí (pravé schodiště) - do 31. srpna 2011.

Vytvořeno 27.6.2011 | přečteno 1038x | Richard Mochal
load