Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení výsledků soutěže

V pondělí 25. 1. 2010 proběhlo v koncertním sále Základní umělecké školy v Turnově slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a fotografické soutěže „Příroda na Zemi“, kterou pořádá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka a Správou CHKO Český ráj odbor životního prostředí MěÚ Turnov.

V pondělí 25.1.2010 proběhlo v koncertním sále Základní umělecké školy v Turnově slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a fotografické soutěže „Příroda na Zemi“, kterou pořádá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka a  Správou CHKO Český ráj odbor životního prostředí MěÚ Turnov.

 Letošní jubilejní 10. ročník zahájil dopolední  přednáškou a promítáním diapozitivů  RNDr. Jan Vaněk, dlouholetý odborný pracovník Správy Krkonošského národního parku, na téma „Příroda Krkonoš“.  Žáci a učitelé turnovských ZŠ, kteří do posledního místa zaplnili koncertní sál, měli možnost seznámit se prostřednictvím poutavého vyprávění a zajímavých záběrů s krajinou Krkonoš, s její unikátní faunou, flórou a  také s historií vzniku Krkonošského národního parku.

Více informací včetně výsledkové listiny naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 1.2.2010 | přečteno 947x | Richard Mochal
load