Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Večer Na Sboře

Ve čtvrtek, 13. listopadu se uskutečnil slavnostní večer s tématem Stromy a lidé. Ačkoli byl venku byl již sychravý podzimní podvečer, v příjemné atmosféře fary Ochranovské jednoty bratrské a s hosty večera tu bylo velmi uvolněně a milo.

Ve čtvrtek, 13. listopadu  se uskutečnil slavnostní večer  s tématem Stromy a lidé.  Ačkoli byl venku byl již sychravý podzimní podvečer, v příjemné atmosféře fary  Ochranovské jednoty bratrské a s hosty večera  spisovatelkou PhDr. Marií Hruškovou,  autorkou knih  „Kult stromů v zemích Koruny české“, spoluautorkou  knih „ Památné stromy I,II“ a scénaristou Bedřichem Ludvíkem tu bylo velmi uvolněně a milo.

Více informací naleznete ikona souboruZDE

Fotografie z večera: ikona souboruZDE

Vytvořeno 18.11.2008 | přečteno 1030x | Richard Mochal
load