Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vánoční trhy v Turnově

Město Turnov si Vás dovoluje pozvat na jedenáctý ročník tradičních vánočních trhů. Na náměstí Českého ráje bude ve dnech od 11. do 13. prosince opět bohatý výběr dárků a vánočního zboží – ozdoby, perníčky, keramika, hračky, umělecké předměty.

Město Turnov si Vás dovoluje pozvat na jedenáctý ročník tradičních vánočních trhů. Na

náměstí Českého ráje bude opět bohatý výběr dárků a vánočního zboží – ozdoby, perníčky, keramika, hračky, umělecké předměty. Nebude chybět ani prodej vánočních stromků a tradiční občerstvení - své zboží nabídne přes 70 prodejců.  Na krytém jevišti bude probíhat bohatý kulturní program.

Více informací o programu naleznete ZDE.

trhy obr , obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 7.12.2009 | přečteno 6102x | Richard Mochal
load