Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starostka pro občany u telefonu

Každé první pondělí v měsíci od 15:00 do 17:00 hod. V lednu to bude mimořádně 11. 1., v únoru pak již první pondělí 1. 2. bude starostka pravidelně k dispozici na své telefonní lince.

Každé první pondělí v měsíci od 15:00 do 17:00 hod. V  lednu to bude  mimořádně 11. 1., v únoru pak již první pondělí 1. 2. bude starostka pravidelně k dispozici na telefonní lince 481 366 223.

V minulém roce bylo zorganizováno značné množství nejrůznějších setkání s občany, informace byly předávány novými formami, a to  i díky grantu MŽP. Přes veškerou snahu občas docházelo k vyhroceným situacím a diskuzím, zvláště pak v souvislosti s realizací některých staveb.  Protože chceme, aby takovýchto případů bylo co nejméně,  obohatíme dosavadní spektrum vzájemné komunikace s občany o nové aktivity. Jednou z nich je i tato nabídka.

Samozřejmě mohou  občané i nadále kdykoli přijít osobně, nejlépe v předem dohodnutém termínu. Pro někoho je složité nebo nepříjemné chodit s nějakým problémem či jen dotazem na radnici. Možná pro některé občany, kteří mají zájem o dění ve městě, chtějí se na něco zeptat, navrhnout řešení nějakého problému apod., bude tato forma kontaktu jednodušší.

Pokud se objeví nějaké téma častěji, bude mu věnována pozornost i na webových stránkách města popř. v informacích pro novináře.
(v případě nemoci apod. bude k dispozici některý z pánů místostarostů)

Vytvořeno 6.1.2010 | přečteno 1064x | Richard Mochal
load