Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž „Rozkvetlý Turnov 2008“

Pátého ročníku soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících, proti letům, minulým se jedná o mírný nárůst. Bohužel účastníků soutěže není stále tolik , kolik bychom si přáli. Ani hodnotné ceny nejsou dostatečným motivem pro zahrádkáře, fotografy a milovníky květin.

 Pátého ročníku soutěže se zúčastnilo 9 soutěžících, proti letům, minulým se jedná o mírný nárůst. Bohužel účastníků soutěže není stále tolik , kolik bychom si přáli. Ani hodnotné ceny nejsou dostatečným motivem pro zahrádkáře, fotografy a milovníky květin.

V kategorii I. - květinová výzdoba oken, teras a bytových jednotek se do soutěže přihlásili 3 účastníci.

V kategorii II.- květinová výzdoba rodinných domů a jejich teras se přihlásilo 5 účastníků.

V kategorii III. - úprava a čistota okolí bytového domu o více jednotkách soutěžil 1 účastník.

Kategorie IV. - úprava a čistota areálu výrobních firem a provozoven, tato kategorie nebyla v tomto ročníku obsazena. V letošním roce přibyla ještě jedna kategorie a to Typy všímavého občana, bohužel ani tato kategorie nebyla obsazená. Opravdu jste na svých procházkách a výletech neviděli žádnou zahradu, která Vás zaujala tak, že uvažujete o tom „ Tak toto bych chtěl/a mít doma“?

Letos soutěžní fotografie vybírala hodnotící komise ve složení: zástupce vedení města místostarosta A. Hozdecký, odboru životního prostředí Ing. M. Šípošová, M. Kutková, zahradnické firmy J. Hájek a komise životního prostředí Ing J. Mertlík. Soutěžící, budou formou dopisu informováni o pořadí svého umístění a zároveň vyzváni k účasti na předání cen.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat soutěžícím za jejich příspěvky a vyzvat ostatní k účasti na dalším ročníku soutěže.


M. Kutková, referent odboru životního prostředí

Vytvořeno 14.10.2008 | přečteno 922x | Richard Mochal
load