Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Ve středu 16. 3. 2011 proběhlo v koncertním sále Základní umělecké školy v Turnově slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a fotografické a literární soutěže „Příroda na Zemi“ – „Poznej a chraň“, kterou pořádá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka a Správou CHKO Český ráj odbor životního prostředí MěÚ Turnov.

Ve středu 16. 3. 2011 proběhlo v koncertním sále Základní umělecké školy v Turnově slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné a fotografické a literární soutěže „Příroda na Zemi“ – „Poznej a chraň“, kterou pořádá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka a  Správou CHKO Český ráj odbor životního prostředí MěÚ Turnov.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 25.3.2011 | přečteno 900x | Richard Mochal
load