Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Setkání vedení města Turnova se zástupci turnovských firem

V pondělí 30. listopadu se v podvečer konalo pravidelné setkání vedení turnovské radnice s představiteli nejdůležitějších turnovských firem, tentokrát na půdě Panochovy nemocnice Turnov.

V pondělí 30. listopadu se v podvečer konalo pravidelné setkání vedení turnovské radnice s představiteli nejdůležitějších turnovských firem, tentokrát na půdě Panochovy nemocnice Turnov.

Jednatel nemocnice Ing. Sláma a náměstek MUDr. Hrubý v úvodu  přítomné seznámili s aktuálními otázkami této nejdůležitější městské organizace s nezastupitelným významem pro občany města a spádové oblasti, tedy i pro zaměnstance místních podniků. Následovala prohlídka nových operačních sálů.

Poté starostka a místostarostové podali informace o vývoji městského rozpočtu v souvislostech současné ekonomické situace, informovali o významných realizovaných a plánovaných projektech. Přítomní vyslechli informaci o zahájení prací na novém územním plánu města a byli požádáni, aby se zapojili do pracovní skupiny pro územní plán. Právě promítnutí názorů a potřeb podnikatelské sféry do tohoto dokumentu by bylo velmi důležité.

Hlavním tématem diskuze byly problémy dopravy zvláště v centru měst a především pak průběh projektu Čistá Jizera. Kritické připomínky, které se vztahovaly především na průběh stavby v centru města (pomalý průběh, organizace stavby, nečistota ulic v okolí stavby) projedná vedení města s představiteli VHS Turnov a na nejbližších kontrolních dnech stavby.

Vytvořeno 3.12.2009 | přečteno 983x | Richard Mochal
load