Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prohlídka městského divadla u příležitosti Dni památek

Město Turnov, odbor školství, kultury a sportu pořádá v pondělí 12. dubna 2010 u příležitosti Dne památek PROHLÍDKU BUDOVY MĚSTSKÉHO DIVADLA V TURNOVĚ na kterou jste srdečně zváni.

Město Turnov, odbor školství, kultury a sportu pořádá v pondělí 12. dubna 2010 u příležitosti Dne památek PROHLÍDKU BUDOVY MĚSTSKÉHO DIVADLA V TURNOVĚ na kterou jste srdečně zváni.

Budova divadla bude kvalifikovanými průvodci prezentována jednak jako historická stavba (z roku 1874) a jednak jako fungující divadlo s jevištěm, hledištěm, zákulisím a všemi technickými vymoženostmi. Součástí prohlídky bude prezentace Divadelního spolku Antonín Marek v Turnově.

Dopoledne je rezervováno pro návštěvy škol, prohlídky pro veřejnost začínají ve 14, 15 a v
16 hodin.

Vytvořeno 6.4.2010 | přečteno 943x | Richard Mochal
load