Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Problémy města budou moci formulovat sami občané

Fórum zdravého města, autor: K. Doubravová

Obyvatelé města budou moci vyjádřit své názory, diskutovat o problémech života Turnova, které je trápí, a hledat možnosti jejich řešení na Fóru zdravého města Turnova.

Veřejná diskuze se uskuteční v pondělí 17. února 2014 od 16:00 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice v Turnově u deseti diskuzních stolů. Každý si může vybrat téma diskuze podle svého zájmu. V průběhu odpoledne budou formulovány největší problémy v jednotlivých oblastech života města. Pro účastníky je připraven doprovodný program v podobě bezplatného čištění brýlí ultrazvukem a měření krevního tlaku, kulturní vystoupení mažoretek Perliček, drobné občerstvení a losování cen. Celou akci moderuje ředitel Národní sítě zdravých měst České republiky Petr Švec.

Přijďte říci svůj názor a pomozte tak představitelům města odhalit problémy, které je potřeba řešit!

Oblasti k řešení:

· Městský úřad a občan

· Občanská vybavenost a investice města

· Podnikání, cestovní ruch

· Sociální problematika a prevence, bydlení

· Územní plánování, doprava

· Kultura, sport, volný čas

· Školství a vzdělávání

· Zdravý životní styl, prevence, zdravotnictví

· Životní prostředí a ochrana přírody

· Děti a mládež - názory mladých

Na fórum zve osobní ikona souborupozvánka starosty města Tomáše Hockeho i ikona souboruplakát.

logo smallma21 logo central barva rgb 147x120

Vytvořeno 28.1.2014 11:16:18 | přečteno 859x | Bc. Radek Drašnar
load