Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Příroda na Zemi

U příležitosti konání fotografické a výtvarné soutěže „Příroda na Zemi“ se v pondělí 25. ledna 2010 od 10 hod. uskuteční v koncertním sále Základní umělecké školy na náměstí Českého ráje beseda s odborným pracovníkem Správy Krkonošského národního parku RNDr. Janem Vaňkem na téma „Příroda Krkonoš“.

U příležitosti  konání fotografické a výtvarné soutěže „Příroda na Zemi“ se v  pondělí  25. ledna 2010 od 10 hod. uskuteční v koncertním sále Základní umělecké školy na náměstí Českého ráje beseda s odborným pracovníkem Správy Krkonošského národního parku RNDr. Janem Vaňkem  na téma „Příroda Krkonoš“.

 Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže bude zahájeno ve 13 hod. přednáškou ředitele ZOO Liberec MVDr. Davida Nejedla na téma „ZOO Liberec“.

 Po skončení přednášky budou předány ceny za nejlepší práce a zároveň bude zahájena výstava všech ohodnocených prací, která potrvá do 28.2.2010.

Vytvořeno 21.1.2010 | přečteno 1166x | Richard Mochal
load