Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Příroda na Zemi - Měsíc pro planetu Zemi 2011

Město Turnov – Městský úřad Turnov – odbor životního prostředí a Městská knihovna Antonína Marka v Turnově pořádají v rámci projektu PŘÍRODA NA ZEMI - MĚSÍC PRO PLANETU ZEMI a u příležitosti DNE ZEMĚ během měsíce dubna 2011 několik akcí.

Město Turnov – Městský úřad Turnov – odbor životního prostředí a Městská knihovna Antonína Marka v Turnově pořádají v  rámci projektu  PŘÍRODA  NA ZEMI -  MĚSÍC PRO PLANETU ZEMI  a u příležitosti DNE ZEMĚ  během měsíce dubna 2011 několik akcí.

Program ke stažení ikona souboruZDE.

Vytvořeno 4.4.2011 | přečteno 947x | Richard Mochal
load