Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na neobyčejnou hodinu ekologické výchovy a slavnostní vyhlášení soutěže

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, Městský úřad Turnov – odbor životního prostředí a Správa Chráněné krajinné oblasti Český ráj pořádají 16. března 2011 setkání se zajímavými osobnostmi na téma PŘÍRODA NA ZEMI- POZNEJ A CHRAŇ. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat na slavnostní vyhlášení výsledků fotografické, výtvarné a literární soutěže.

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, Městský úřad Turnov – odbor životního prostředí a Správa Chráněné krajinné oblasti Český ráj pořádají pro základní školy
na závěr projektu ekologické výchovy
roku 2010 Planeta Země setkání se zajímavými osobnostmina téma "Příroda na Zemi - Poznej a chraň".

Neobyčejná učební hodina ekologické výchovy se koná ve středu 16. března 2011 od 10 hodin v koncertním sále ZUŠ na náměstí Českého ráje.

Pří této příležitosti proběhne od 13 hodin vyhlášení výsledků fotografické, výtvarné a literární soutěže na toto téma.

Vytvořeno 8.3.2011 | přečteno 822x | Richard Mochal
load