Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na kladení věnců u 66. výročí osvobození Československa

Město Turnov pořádá u příležitosti 66. výročí osvobození Československa a vítězství nad fašismem 8. května 1945 pietní vzpomínku, která se koná u pomníku Padlých ve Skálově ulici ve čtvrtek 5. května 2011 od 10 hodin. Srdečně zveme pamětníky těchto událostí i širokou veřejnost.

Město Turnov pořádá u příležitosti 66. výročí osvobození Československa a vítězství nad fašismem 8. května 1945 pietní vzpomínku, která se koná u pomníku Padlých ve Skálově ulici ve čtvrtek 5. května 2011 od 10 hodin.
Srdečně zveme pamětníky těchto událostí i širokou veřejnost.


Vytvořeno 19.4.2011 | přečteno 1087x | Richard Mochal
load