Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poděkování za pomoc při úklidu černé skládky

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, děkuje všem účastníkům „Podzimního úklidu Českého ráje“ ze společnosti Outdoor Discovery s. r. o. za pomoc při likvidaci staré černé skládky.

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, děkuje všem účastníkům „Podzimního úklidu Českého ráje“ ze společnosti Outdoor Discovery s. r. o. za pomoc při likvidaci staré černé skládky v remízku v blízkosti Vrchhůry v Turnově ve dnech 11. a 12. října 2008. Díky dvoudennímu úsilí skupiny nadšenců z této společnosti se podařilo vyčistit velkou část staré černé skládky. Odvoz odpadů zajistily Technické služby Turnov s.r.o. Doufejme, že v budoucnu nebude přibývat míst v přírodě, kam by neukáznění občané odložili svůj odpad.

Vytvořeno 15.10.2008 | přečteno 909x | Richard Mochal
load