Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oslavy státního svátku 28. října ve městě

Pietní vzpomínka u pomníku Padlých ve Skálově ulici se koná v úterý 27. října od 10 hodin za účasti představitelů města a delegace Českého svazu legionářů.

Jako každoročně pořádá Města Turnov u příležitosti výročí založení Československa a
státního svátu pietní vzpomínku u pomníku Padlých a slavnostní večer, který je spojen s
udělením čestného občanství.

Pietní vzpomínka u pomníku Padlých ve Skálově ulici se koná v úterý 27. října od 10 hodin za účasti představitelů města a delegace Českého svazu legionářů.

Slavnostní večer se uskuteční ve velkém sále Kulturního centra Střelnice 28. října od 17 hodin. Součástí programu bude premiéra filmu JUDr. Milana Brunclíka Proměny Turnova 1989 - 2009.

Významnými hosty budou prof. dr. Erazim Kohák a dr. Jan Šolc.

V průběhu večera bude uděleno čestné občanství prof. Janu Patočkovi, in memoriam, a
Jiřímu Zajícovi.

Těšíme se na Vaši účast.

Vytvořeno 23.10.2009 | přečteno 1199x | Richard Mochal
load