Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Obnova zeleně v sídlištích

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí připravuje ve spolupráci s Komisí pro občanské záležitosti veřejné projednání projektů na rekonstrukci ploch zeleně v sídlištích.

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí připravuje ve spolupráci s Komisí pro občanské záležitosti veřejné projednání  projektů na rekonstrukci ploch zeleně v sídlištích. V roce 2010 budou zpracovány projekty na sídliště Dělnická, Přepeřská a Výšinka.  V prosinci 2009 probíhal na sídlištích dendrologický průzkum, v rámci kterého byl vyhodnocen zdravotní stav a provozní bezpečnost stávajících dřevin. Na veřejném projednání bude představeno ideové řešení ploch. Připomínky k jednotlivým projektům budou projednány přímo s projektantem a případně zapracovány do projektu. Prezentace studie se uskuteční v těchto termínech:

• Sídliště Dělnická – 13.1.2010 od 16.00 hod. v hasičárně na Daliměřicích

• Sídliště Přepeřská – 20.1.2010 od 16.00 hod. v suterénní  místnosti panelového domu Přepeřská 1807

• Sídliště Výšinka – 15.2.2010 od 16.00 hod. na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804
Občané budou o termínech jednání informováni ještě prostřednictvím letáků.

Ing. Hana Malá, odbor životního prostředí

Vytvořeno 6.1.2010 | přečteno 892x | Richard Mochal
load