Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Novoroční ohňostroj 2010

Město Turnov a firma Ohňostroje Pohl si Vás dovolují pozvat na druhý ročník novoroční slavnosti s ohňostrojem, která se koná Na Lukách od 17 hodin.

Město Turnov a firma Ohňostroje Pohl si Vás dovolují pozvat na druhý ročník novoroční slavnosti s ohňostrojem, která se koná Na Lukách od 17 hodin. Od 17 hodin začíná slavnostní program završený ohňostrojem v 18 hodin.

Místo pro diváky je na autobusovém nádraží a parkovišti. V programu vystoupí oblíbená kapela Mackie Messer, soutěže pro děti bude moderovat Eva Kordová a Aleš Ressler. Občerstvení zajištěno.

Motorizované návštěvníky upozorňujeme, že parkoviště Na Lukách bude z technických důvodů uzavřeno.
 

Vytvořeno 16.12.2009 | přečteno 1033x | Richard Mochal
load