Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na kole jen s přilbou

V rámci celorepublikové akce, do které se stejně jako v loňském roce aktivně zapojilo i město Turnov, proběhly, ve spolupráci z odborem Životního prostředí MěÚ Turnov, v pondělí 25. 4. 2009 přednášky strážníků Městké policie na několika Základních školách v Turnově.

V rámci celorepublikové akce „Na kole jen s přilbou“, do které se stejně jako v loňském roce aktivně zapojilo i město Turnov, proběhly, ve spolupráci z odborem Životního prostředí MěÚ Turnov, v pondělí 25. 4. 2009 přednášky strážníků Městké policie na několika Základních školách v Turnově. V prostorách malé tělocvičny na ZŠ v Žižkově ulici zahájili sérii přednášek určených dětem třetích až pátých tříd strážník Hladík Vladimír a strážník Vohnická Ivana.

Více informací včetně fotografií naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 3.6.2009 | přečteno 1115x | Richard Mochal
load