Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Měsíc pro planetu Zemi

Pořádá Město Turnov – odbor životního prostředí, Městská knihovna A. Marka a Správa CHKO Český ráj v měsíci dubnu 2009 v  rámci projektu – Planeta Země – Příroda na Zemi

Město Turnov – odbor životního prostředí spolu s Městskou knihovnou A. Marka a Správou CHKO Český ráj pořádá v měsíci dubnu 2009 různé aktivity v rámci projektu Planeta Země - Příroda na zemi.

Podrobný rozpis akcí naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 31.3.2009 | přečteno 1001x | Richard Mochal
load