Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kámen a šperk

Město Turnov, odbor cestovního ruchu, Muzeum Českého ráje a Družstvo umělecké výroby Granát ve dnech od 1. do 27. července 2009 pořádají Kámen a šperk v Českém ráji.

Město Turnov, odbor cestovního ruchu, Muzeum Českého ráje a Družstvo umělecké výroby Granát ve dnech od 1. do 27. července 2009 pořádají tradiční Kámen a šperk v Českém ráji.

Více informací a podrobný program naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 8.6.2009 | přečteno 984x | Richard Mochal
load