Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jarní koncert pro seniory a osoby se zdravotním postižením

V pátek 2. dubna 2010 se v Městském divadle v Turnově konal velikonoční koncert pořádaný sociálním odborem Městského úřadu v Turnově.

V pátek 2. dubna 2010 se v Městském divadle v Turnově konal velikonoční koncert pořádaný sociálním odborem Městského úřadu v Turnově. Senioři a osoby se zdravotním postižením akci ocenili hojnou účastí a dle jejich reakcí byli velmi spokojeni. Účinkující – Václav Šolc, Jana Heryánová-Ryklová, František Lamač a Silvie Nosková připravili příjemný jarní program a posluchači se rádi k některým skladbám připojili.
Doufáme, že i nadále budeme moci pro naše spoluobčany se zdravotním postižením a seniory podobné akce pořádat a přispějeme tak k obohacení jejich života.

Vytvořeno 6.4.2010 | přečteno 1191x | Richard Mochal
load