Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o uskutečněných akcích v roce 2008

V rámci projetku Místní agenda 21 - Most k občanům se v roce 2008 uskutečnilo mnoho aktivit.

V rámci projetku Místní agenda 21 - Most k občanům se v roce 2008 uskutečnilo mnoho aktivit, které slouží k větší informovanosti občanů Turnova a jeho okolí, ale také k rozšíření vzájemné spolupráce. Mezi hlavní můžeme zařadit např. tradiční turnovské Vánoční trhy, Rozsvěcení vánočního stromu, Evropský týden mobiliy, Setkání  a prezentace výsledků procesu plánování sociálních služeb, ale také Besedu na téma: Strategický plán města a další.

Do dalších aktivit města patří ale také Vítání nových občánků, setkávání s občany při životním jubileu, organizace zlatých a diamantových svateb.

Podrobný harmonogram naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 23.2.2009 | přečteno 853x | Richard Mochal
load