Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Evropský týden mobility a Evropský den bez aut v Turnově

I město Turnov se zapojilo do Evropského týdne mobility a Evropského dne bez aut.

 Pro letošní rok je ústředním tématem Evropského týdne mobility "Čistý vzduch všem". Téma upozornuje na zhoršující se kvalitu ovzduší v souvislosti s narůstající automobilovou dopravou. Cílem této akce je zklidnění automobilové dopravy ve městech a zlepšování kvality ovzduší.

Město Turnov v letošním roce podepsalo Chartu, která je dokumentem pro místní úřady, ve kterém deklarují, že se zúčastní Evropského týdne mobility a během celého týdne uspořádají akce zaměřené na zlepšení kvality ovzduší (16. - 22. září 2008).

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, ve spolupráci s dalšími odbory (školství, sociální), Městskou policií a dalšími organizacemi (MŠ, ZŠ, SVČDM, ČSAD Semily, Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, Městskou knihovnou a dalšími) se samozřejmě k této akci připojují a uspořádají pro Vás během celého týdne celou řadu níže uvedených akcí, zaměřených na zklidnění automobilové dopravy ve městě. (program ke stažení ikona souboruZDE)

Všichni jste srdečně na pořádané akce zváni.

V rámci Evropského dne bez aut, v pondělí 22. září 2008, se můžete i Vy zapojit do soutěže o nejoriginálnější dopravní prostředek. Více informací naleznete ikona souboruZDE

Vytvořeno 2.9.2008 | přečteno 963x | Richard Mochal
load