Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Evropský týden mobility 2010

Dne 20. 9.2010 se konaly další tři akce v rámci „Evropského týdne mobility“. Den zahájila akce na ZŠ Žižkova s názvem „Den záchranářů“.

Dne 20. 9.2010 se konaly další tři akce v rámci „Evropského týdne mobility“. Den zahájila  akce na ZŠ Žižkova s názvem „Den záchranářů“. Akce se zúčastnil Sbor hasičů Města Turnova a Dopravní policie ČR. Zároveň probíhala ukázka výbavy Policie ČR. Od 14:00 do 16:00 hodin se konala akce ve spolupráci s dopravní policií ČR v úseku silnice směrem od zámku Hrubý Rohozec na nadjezd u obce Malý Rohozec, zaměřená na kontrolní měření rychlosti. Od 16 hodin proběhla v Šetřilovských parcích lekce správné chůze se speciálními holemi zaměřená především na seniory za účasti lektorů Nordic Walking Barborka Team.

Vytvořeno 22.9.2010 | přečteno 875x | Richard Mochal
load