Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Evropský den bez aut 2011

Dne 22. 9. 2011 se uskutečnila akce k Evropskému dni bez aut. Pro žáky základních škol, mateřských školek i veřejnost probíhaly před Kulturním centrem Turnov zábavné hry, představení činnosti Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a mnoho dalších.

Dne 22. 9. 2011 se uskutečnila akce k Evropskému dni bez aut. Pro žáky základních škol, mateřských školek i veřejnost probíhaly před Kulturním centrem Turnov ukázky a prezentace: biketrialového vystoupení a exhibice  mistra světa a reprezentanta ČR Martina Šimůnka a jeho kolegů, ukázky techniky - Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, prezentace a ukázky záchrany života - Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, ukázky prací policejních psovodů - Policie České republiky, představení činnosti, zábavné hry a soutěže.

Více informací včetně fotografií naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 23.9.2011 | přečteno 1163x | Richard Mochal
load