Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace na sídliště u nádraží byla schválena

Již v roce 2009 byla zahájena příprava na realizaci „Regenerace panelového sídliště u nádraží„. Po mnoha projednáváních s občany a po schválení projektu v zastupitelstvu města byla v únoru 2011 podána žádost na Ministerstvo pro místní rozvoj o dotaci z programu Regenerace panelových sídlišť.

Již v roce 2009 byla zahájena příprava na realizaci „ Regenerace panelového sídliště u nádraží „. Po mnoha projednáváních s občany a po schválení projektu v zastupitelstvu města byla v únoru 2011 podána žádost  na Ministerstvo pro místní rozvoj o dotaci z programu Regenerace panelových sídlišť.

Dne 11.5.2011 ministerstvo zveřejnilo seznam úspěšných žádostí o dotaci, mezi kterými je i naše sídliště. Městu bude poskytnuta dotace na první etapu  regenerace v celkové výši 4 mil. Kč.

Na realizaci I. etapy, která zahrnuje práce v rozsahu 14,6 mil. Kč bude vypsáno výběrové řízení. Práce budou dokončeny do konce listopadu 2011.

V Turnově dne 11.5.2011

Ludmila Těhníková
vedoucí odboru správy majetku

Vytvořeno 12.5.2011 | přečteno 946x | Richard Mochal
load