Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den čtenářů na hradě

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, KDK SKIP Libereckého kraje a Správa hradu Valdštejn, pořádají dne 21. května 2010 DEN ČTENÁŘŮ NA HRADĚ.

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, KDK SKIP Libereckého kraje a Správa hradu Valdštejn, pořádají dne 21. května 2010 od 11:00 hodin na terase hradu Valdštejn DEN ČTENÁŘŮ NA HRADĚ.

Vyhodnocení všech projektů a aktivit včetně ekologické výchovy projektu  Planeta Země – Příroda na Zemi, projektů Knížka pro prvňáčka, Kde končí svět „Jakou barvu má svět ? “.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 17.5.2010 | přečteno 920x | Richard Mochal
load