Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Další ročník soutěže

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, a Městský úřad Turnov - odbor životního prostředí a Správa CHKO Český ráj v Turnově vyhlašují fotografickou a výtvarnou soutěž pro mládež do 18 let i dospělé.

Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, a Městský úřad Turnov - odbor životního prostředí a  Správa CHKO Český ráj v Turnově vyhlašují fotografickou a výtvarnou soutěž pro mládež do 18 let i dospělé neomezeno věkem

Tématické okruhy  pro rok 2009 - Barevný svět přírody.

Více informací o soutěži naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 17.3.2009 | přečteno 982x | Richard Mochal
load