Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Beseda pro žáky s názvem Podivuhodné stromy

V rámci projektu "PŘÍRODA NA ZEMI - ŘÍJEN MĚSÍC STROMŮ" pořádají Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, Ochranovská Jednota bratrská, Město Turnov - odbor životního prostředí a ZŠ Skálova Turnov besedu pro žáky s názvem "PODIVUHODNÉ STROMY". Akce se uskuteční v úterý 1. listopadu 2011 od 10 hodin na školní zahradě a v prostorách ZŠ Skálova.

V rámci projektu "PŘÍRODA NA ZEMI - ŘÍJEN MĚSÍC STROMŮ"  pořádají Městská knihovna Antonína Marka v Turnově, Ochranovská Jednota bratrská, Město Turnov - odbor životního prostředí a ZŠ Skálova Turnov besedu pro žáky s názvem "PODIVUHODNÉ STROMY".

Akce se uskuteční v úterý 1. listopadu 2011 od 10 hodin na školní zahradě a v prostorách ZŠ Skálova.

Program:


* Uvedení nové knihy PhDr. Marie Hruškové, autorky mnoha knih o památných stromech.
* Vyhlášení STROMU MĚSTA TURNOVA (na školní zahradě).
* Divadelní vystoupení "Strom" v podání Dramatického kroužku ZŠ Skálova.

Plakát ikona souboruikona souboruikona souboruikona souboruZDE

Vytvořeno 25.10.2011 | přečteno 1177x | Richard Mochal
load