Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Anketa k projektu regenerace panelového sídliště u nádraží

Město Turnov zahajuje přípravu projektu regenerace panelového sídliště u nádraží. Jedná se o úpravu venkovní ploch a prostranství obdobně jako je postupně realizováno na sídlišti J. Patočky. Součástí je i anketa s občany žijícími v dané lokalitě.

Město Turnov zahajuje přípravu projektu regenerace panelového sídliště u nádraží. Jedná se o úpravu venkovní ploch a prostranství obdobně jako je postupně realizováno na sídlišti J. Patočky. Na tento projekt je možné žádat o dotaci z Programu regenerace panelových sídlišť Ministerstva pro místní rozvoj. Pro podání žádosti o finanční podporu je nutné splnit mnoho podmínek, které jsou uvedeny nařízení č. 494/2000 Sb. 

Jednou z nich je i anketa s občany žijícími v dané lokalitě, která má za úkol zjistit jejich potřeby, požadavky, náměty na zlepšení okolí jejich bydliště.

Anketní lístky budou doručeny prostřednictvím domovních důvěrníků. Vyplněný anketní lístek lze odevzdat opět domovnímu důvěrníkovi, na podatelně městského úřadu nebo zaslat poštou na adresu MÚ Turnov, A. Dvořáka 335, 511 22 Turnov – s označením "anketa sídliště", a to do 13. 2. 2009.

Anketní lístek je možné stáhnout ikona souboruzde.

Vytvořeno 23.1.2009 | přečteno 1003x | Richard Mochal
load