Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Adventní koncert pro seniory a osoby se zdravotním postižením

Město Turnov pořádá pro seniory a osoby se zdravotním postižením v pátek 19. 12. 2008 v 18 hodin v Městském divadle v Turnově adventní koncert.

Město Turnov pořádá pro seniory a osoby se zdravotním postižením v pátek 19. 12. 2008  v 18 hodin v Městském divadle v Turnově ADVENTNÍ  KONCERT.

Zazní  zde vánoční melodie od mistrů jako A.L.Weber-Memory ,A.Dvořák-Hospodin jest můj pastýř, F. Gruber -Tichá noc,W.A.Mozart-Ukolébavka aj. 

Mezi účinkujícími budou např. Jana Heryánová – Ryklová nebo Václav Šolc.

Vstupné je samozřejmě zdarma.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 16.12.2008 | přečteno 837x | Richard Mochal
load