Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

„Den s lesníky a myslivci“

V rámci Mezinárodního roku lesů se ve středu 18. března 2011 uskutečnily v základních školách v Mašově, v Turnově – Žižkova ul., Skálova ul., ul. 28. října a v ul. Sobotecké přednášky a besedy, které zajistil odbor životního prostředí Městského úřadu Turnov.

V rámci Mezinárodního roku lesů se ve středu 18. března 2011 uskutečnily v základních školách v Mašově, v Turnově – Žižkova ul., Skálova ul., ul. 28. října a v ul. Sobotecké přednášky a besedy, které zajistil odbor životního prostředí Městského úřadu Turnov.  Akce „Den s lesníky a myslivci“ se za lesní oblast ujali revírníci Lesů České republiky, Lesní správy Hořice pan Ing. Jan Drahotský a pan Lukáš Wezdenko, DiS a za mysliveckou oblast myslivecký hospodář Mysliveckého sdružení Radeč pan Jaroslav Hejral.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 25.3.2011 | přečteno 920x | Richard Mochal
load