Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městské organizace

Přehled organizací zřízených a spravovaných městem Turnov a organizací v nichž je město účastníkem.

Městské společnosti s ručením omezeným

Tyto městské společnosti je možno definovat jako výdělečné - podnikatelské subjekty. Stoprocentní účast v těchto společnostech má Město Turnov, které také vlastní veškerý jejich majetek. Společnosti si jej od města pronajímají za úhradu. Rada města plní funkci valné hromady, jmenuje jednatele.

Příspěvkové organizace

Tyto organizace zřizuje, zakládá Město Turnov k tomu účelu, aby s jejich pomocí zajišťovalo potřeby nezbytné pro město Turnov a jeho obyvatele. Tyto organizace mají svou právní subjektivitu, spravují majetek (budovy), který zůstává ve vlastnictví Města Turnova. V čele každé z těchto organizací stojí ředitel, který plně odpovídá městské radě za řádný a hospodárný provoz svého zařízení.

Organizační složky městského úřadu (dříve rozpočtové organizace)

Orgány města

Další

load