Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Úprava údolní nivy Jizery pro zlepšení biologické, rekreační a protipovodňové funk

Byla provedena úprava levého břehu Jizery a to ve 2 úsecích. První úsek je pod jezem v Dolánkách, druhý naproti vodárně pod zámkem Hrubý Rohozec. Ze strmých břehů byly vytvořeny dvě oddělené „říční pláže“ s pozvolnými svahy ve sklonu 1:4. Součástí akce byla výsadba doprovodné vegetace. Břehy „pláží“ byly stabilizovány pomocí lomového kamene.  

Celkové náklady: 4 438 684,-  Kč

Zhotovitel:  NOWASTAV akciová společnost, Malešická 49, 130 00  Praha 3

Vytvořeno 25.2.2013 9:48:04 | přečteno 763x | Richard Mochal
load