Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Školní zahrada u ZŠ ve Skálově ulici

Nově realizovaná školní zahrada svým pojetím podporuje školní vzdělávací program „ Škola pro udržitelný rozvoj“.

Byla realizována výsadba dřevin pocházejících z různých částí světa (Evropa, Asie, Amerika, Japonsko..), trvalek, různé druhy přírodních luk, dále nové výsadby starých krajových odrůd ovocných stromů a méně známých ovocných druhů. Cílem bylo vytvoření odpočinkového místa s důrazem na ekologii a celkové zaměření školy.  

Celkové náklady: 628 259,90 Kč

Termín realizace: 30.12.2009 – 30.9.2010

Zhotovitel: DIKÉ ZAHRADY s.r.o., Příšovice 224, 463 46 Příšovice

Vytvořeno 25.2.2013 9:44:24 | přečteno 713x | Richard Mochal