Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Investiční akce - Revitalizace vodních nádrží pod Hrubým Rohozcem

Byla provedena asanace 3 vodních nádrží, která spočívala zejména v odstranění sedimentů a opravě 3 ks hrází. Při opravě hrází došlo k vyrovnání korun hrází zeminou a doplnění tělesa na svazích. Byl rekonstruován rozdělovací objekt (nátok do rybníčků a do obtokového koryta), rovněž objekty pro manipulaci s vodou.  

Celkové náklady: 2 172 076,- Kč

Termín realizace:  1.2.2010 – 7.5.2010

Zhotovitel:  PAS PLUS s.r.o., Sluštice 40, 250 84 Sibřina

Vytvořeno 25.2.2013 9:46:22 | přečteno 756x | Richard Mochal
load